İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Spotify ve Enpara ile 3.5 TL Premium Üyelik

Spotify ve Enpara ile 3.5 TL Premium Üyelik

Spotify ve Enpara ile 3.5 TL Premium Üyelik

Spotify en ucuz şekilde kullanmak istiyor iseniz sadece ayda 3.5 TL ödeme yaparak Spotify kullanabilirsiniz. Detaylar yazımızda!

En popüler online müzik mağazası olan Spotify bazılarımız için ayda 14 tl gibi bir ücret çok gelebiliyor bu tamamen normal bir durum eğer öğrenci iseniz bazen bu paraları ay sonunda çok işe yaradığını benden daha iyi biliyorsunuzdur. Bizlerde bu durumlardan yola çıkarak sizler için en ucuz yoldan Spotify nasıl kullanılır diye araştırma yaptık ve bu yazımızda kullandığımız her yöntem tamamen yasaldır ve Spotify ile Finans Bank, Enparanın anlaşması ile ortaya çıkan bir durumdur. Öncelik ile bu işlemi yaparken Spotify öğrenci hesabına ihtiyacınız var eğer nasıl yapılacağını bilmiyor iseniz daha önceden yazmış olduğumuz Spotify öğrenci hesabı nasıl yapılır adli yazımızı okuya bilirsiniz. Öğrenci değil iseniz normal Spotify kullanıcı hesabı sizler için sadece 7 tl olacaktır, bir şeye daha ihtiyacınız var oda bir adet en para hesabınız olması lazım ve ödemeleri en para hesabınızdan yapmanız gerekmekte.

En para hesabınız var ise Spotify öğrenci hesabını da onayladıysa artık sizler ayda sadece 3.5 TL ödeyerek Spotify kullanabilirsiniz. Bunun için Spotify ödemesini en para üzerinden yapıyoruz ve ardından en paranın sizlere sunduğu görevleri yaptıktan sonra ayın en parası oluyoruz ve Spotify ödemeyi 7 Tl olarak olacak veya 14 tl olarak alabilir, bunun ardından en para ayın 3. günü veya 4. gününde Spotify ödemesi yaptığınız ücretin yarısını hesabınıza direk olarak yatıracaktır. Normal Spotify hesabı ise 14 TL yerine en para sayesinde 7 TL, öğrenci hesabı ise 7 TL yerine sadece 3.5 TL ödeyeceksiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap