İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Spotify Ücretsiz müzik dinleme

Spotify Ücretsiz müzik dinleme

Spotify Ücretsiz müzik dinleme

Spotify Ücretsiz Müzik Dinleme

En çok müzik dinleme programlarından bir tanesi olan Spotify da nasıl bedava ve ücretsiz müzik dinlenir? Detaylar yazımızda!

Spotify en çok kullanılan müzik dinleme programı diyebilmek hiçte zor değil, tüm yeni çıkan parçalar ve albümler siz daha sanatçının satışa çıkartmadan Spotify  üzerinden dinleme imkanınız bulunuyor peki bu nasıl oluyor? Öncelik ile Spotify artıknerede ise tüm cihazlarda  bulunuyor ve ücretsiz ve belirli kullanıcılara göre farklı fiyatlar ile kullanma imkanı sunuyor. Öğrenci, aile, normal kullanıcı için bir çok farklı ödeme şekilleri var hatta ilk aldığınızda bir ay yada üç ay kadar ücretsiz hesabınız olmakta. Spotify da kendi çalma listenizi oluştura biliyorsunuz, fakat bunu yapmak için paralı bir hesabınız olması gerekmektedir. Ücretsiz hesaplar da müzik dinlenebiliyor fakat çok fazla reklam çıkmakta. Bu yüzden eğer kaliteli müzik dinlemek istiyor iseniz çok uygun fiyatlar ile aylık veya yıllık Spotify  almanızda fayda var. Ücretli hesabınız olduğunda çalma listenizi oluşturma imkanınız var hatta onları akıllı cihazlarınıza indirip çevrimdışı dinleme imkanı da Spotify  sunmakta. Ücretsiz hesaplar sadece internet olduğunda yani çevrim içi moda çalışmaktadır eğer mobil veriniz var ise bunu bitirebilir, diğer yandan istediğiniz şarkıyı açma imkanı maalesef yok üstüne birde birden reklam dinleyebiliyorsunuz, Spotify  ne ister ise sizlerin kulağına o müziği çalıyor.

Dünyada çok fazla kaçak yollardan elde edilen Spotify  hesapları bulunmakta fakat bu hesaplarda sizden farklı olarak bir çok kullanıcı kullanıyor olabilir ve sizin girdiğiniz anda onu atacaktır onun girdiği anda sizi Spotify atacaktır., bu yüzden kaçak yollardan ve illegal olmayan hesapları kullandığınızda hemen değişse bile yakın bir zaman da mağdur olmanız içten bile değil. Zaten Spotify  öğrenci hesapları aylık sadece 7 Türk lirası, bu kadar cazip fiyat ile paralı bir hesap alıp hem kendiniz için hemde dinlediğiniz sanatçı için en mantıklı işlem olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap