İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Spotify Ücretsiz Hesap Nasıl Açılır?

Spotify Ücretsiz Hesap Nasıl Açılır?

Spotify Ücretsiz Hesap Nasıl Açılır?

Spotify nasıl ücretsiz hesap açılır? Spotify nasıl kayıt yapılır ve Spotify için ücretsiz hesap nasıl yapılır? Detaylar yazımızda!

Spotify dünyaca ünlü online bir müzik platformudur, bu platforma üye olmak oldukça basit ve bir çok giriş imkanı sunarak sizler için olabilecek en uygun kayıt olma. Spotify üye olmak için öncelik ile bir adet e mail yani elektronik postaya ihtiyacınız var, eğer akıllı her hangi bir cihazınız var ise bu e posta işi zaten vardır. Bizler de bir adet elektronik posta adresinizin olduğunu var sayarak yazımıza başlayalım. Spotify ilk girdiğinizde sizden bağlanmak için bir seçenek isteyecek bu seçenekler ya Spotify kayıt olma veya facebook hesabınız var ise Spotify facabook hesabınıza bağlanarak kullanmak mümkün. Spotify bağlandığınızda sizler için ilk başta ödemeli ve ücretsiz paketler sunulacak. Ücretli paketlerde 3 ay boyunca dece 1 TL ödeyerek kullanma imkanı sunuyor, diğer yandan ücretsiz paket ise tamamen tanıtım amaçlı ve istenilen şarkıyı veya albümü çalmanıza izin verilmiyor ve belirli şarkı geçişlerinde karşınıza sesli bir şekilde reklam çıkmakta. Eğer ücretsiz kullanmak istiyor iseniz bu sorunları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Eğer ilk Spotify girişiniz ise 3 ay boyunca sadece 1 TL ödeyerek sınırsız müzik zevkini tadabilirsiniz. Aslında bu yazımızda ücretsiz kısmı sadece 1 TL ödeme yaparak tam 3 ay boyunca Spotify kullanmak. Diğer yandan önceden yazmış olduğumuz ve Spotify ayda sadece 3.5 TL ödeyerek kullanmak istiyor iseniz bağlantıda ki link den yazımızı okuyarak nasıl ayda 3.5 TL ödeyerek Spotify kullanabilirsiniz. Öğrenmeniz mümkün.

Yorum Yap

Yorum Yap