İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Samsung Galaxy S8’in Arayüzü Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S8’in Arayüzü Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S8’in Arayüzü Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S8’in Arayüzü Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S8’de kullanılacak olan yeni TouchWiz arayüzüne ait tüm detaylar ortaya çıktı.İki hafta içerisinde çıkması beklenen Samsung Galaxy S8 ve S8+ arayüzü ortaay çıkartıldı.Daha önecelerden donanımı kasası gibi bütün özellikleri ortaya çıkmıştı bu gün ihtibari ile arayüzü de orta çıkmış oldu.

Samsung sade bir tasarım ile orata çıktı.Bu arayüzünde yuvarlak tasarımlı ve sade bir şekilde piyasayı çıkmayı planlıyor.Yazımızda telefonların arayüzlerinin nasıl görüneceği ve bazı simgelerin nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 1 hafta önce

    Merhaba, Ben: Onur Çelik… Samsung Galaxy S8'in Arayüzü Ortaya Çıktı Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. Samsung Galaxy S8'in Arayüzü Ortaya Çıktı Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim. Samsung Galaxy S8'in Arayüzü Ortaya Çıktı lı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.