İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Rocket League – Sebzeli Ranklar

Rocket League – Sebzeli Ranklar

Rocket League – Sebzeli Ranklar

Rocket League – 1 Sebzeli Ranklar

Rocket League 1 Nisan Şakası

Rocket League 1 Nisan gelmesi ile oyuncularını şaşırttı. Yeni rankların güncelleme ile gelmesi oyuna değişiklik kattı. Rank şekillerini sebzeler ile değiştirmek baya ilginç bir fikirmiş. Oyun içerisinde baya hoş durduğu ayrı bir konu. Ranklar dışında 4 nisanda Hızlı ve Öfkeli 8 deki bir model araba oyuna katılacak. Rütbeler ise şu şekilde değişikliğe uğradı.

Rütbesiz : Tohum
Bronz: Patates
Gümüş: Soğan
Altın: Mısır
Platin: Brokoli
Elmas: Turp
Şampiyon: Mor Lahana
Büyük Şampiyon: Büyük PatlıcanRocket League Sebzeler

Ranklar böylemi kalacak yoksa değişecek mi bir fikrim yok ancak böyle olması gerçekten değişiklik katmış. Bu şekilde kalması bence daha güzel olurdu. Yeni gelicek olan dlc ye gelirsek oyuna yeni bir arabanın katılması güzel olacak. Farklı model arabaları oyunda görmek kullanmak ayrı bir deneyim sunuyor. Her arabanın aynı gücü olsada şekillerinden dolayı dönüş güçleri, zıplama şekilleri gibi özellikleri oyuna farklı bir hava katıyor. DLC Ice Charger olarak gelecek. Standart olarak 4 TL den satışa çıkacağını düşünüyorum. Arabanın gelmesi ile yeni kutu veya kutulara yeni çıkartmalar vb gelebilme ihitimali de var gibi duruyor. Yeni gelecek arabayı aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

Ice_Charger

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (6)

  1. 4 tl olacaksa sorun değil hemen alırım bu dlc yi ama sadece ranklar olacaksa işimiz var 😀

    • Dlc değilde oyuna bir güncelleme geldi 1 Nisana özeldi sanırım şuan düzgün ranklar için böyle tabi ki. DLC olarak sadece araba mevcut. 🙂

  2. Ucuz değil mi ya? Bana sanki ucuz geldi sürekli bir takipçi olarak. Açık söyleyeyim böyle olacaksa ben bir düzine alırım. İndirim desek değil bedava gibi bir şey.

  3. Sadece ranklar mı olacak?