İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Plati Nasıl Oyun Alınır ?

Plati Nasıl Oyun Alınır ?

Plati Nasıl Oyun Alınır ?

Plati Nasıl Oyun Alınır ?

Plati.ru nasıl alışveriş yapılır veya nasıl oyun alınır ? Plati bir rus alışveriş sitesidir. Plati üzerinde steam oyunları ve random oyun keyleri kısacası popüler oyunlar satılmakta. Plati RUS kökenli bir sitedir ve çoğu satıcı RUS’tur. Bu yazımızda Plati’den Nasıl Oyun Alınır bunu anlatacağız.

Plati üzerinden satın alım işlemi yaparken mutlaka Sanal kart kullanın. Sanal kart kullanmanız, güvenliğiniz için daha önemlidir.

Plati‘nin anasayfasında satılan ürünleri görecekseniz. Biz steam random key satın alacağız.  ” Steam Key Gift special sell “ yazısının üstüne tıklıyoruz ve satın alma sayfasına gidiyoruz.

Plati Steam Random Key

plati ru oyun almak

Steam key satın alma sayfasına geldik ve sağ tarafta bulunan seçim menüsünden ödeme metodumuzu seçiyoruz. Ben kredi kartı kullanacağım.

plati oyun nasıl alınır

Kredi kartı seçeneğini seçiyoruz ve ” Buy Now “ butonuna tıklıyoruz ve bizi ödeme sayfasına yönlendiriyor.

plati ru oyun satın almak

Ödeme sayfasına yönlendirdi fakat burada plati bizden mail adresimizi girmemizi istiyor. Kullandığımız bir mail adresini giriyoruz. Mail adresimize ödeme sayfasına gitmemiz için onay linki gönderilecektir.
plati oyun nasıl alınır

Mail adresimize gelen onay linkine tıkladık ve ödeme sayfasına yönlendirildik. Burada kart bilgilerimizi giriyoruz. Sanal kart kullanmayı öneriyorum. Products/Services alanından satın alacağınız ürünün bilgilerini görebilirsiniz. Hemen kart bilgilerimizi dolduruyoruz.

plati oyun nasıl alınır

 

Ödeme bilgilerimizi girdikten sonra 3D Secure onayı sayfasına atacaktır. Hemen onaylayıp ödemeyi tamamlıyoruz.

plati oyun nasıl satın alınır

Ödemeyi başarıyla tamamladık. Ben plati üzerinden steam random key satın almıştım. Ödeme işlemi anında tamamlanıyor ve ürün bilgileri anında teslim ediliyor. Şimdi ise steam key’in çalışıp çalışmadığını kontrol edelim.

plati oyun nasıl satın alınır

Evet, satın aldığımız steam random key’i denedik ve çalıştı. Steam random keyler fazla kaliteli değil ama şansınızı deneyebilirsiniz. 

plati nasıl oyun alınır

Plati üzerinden nasıl oyun alınır, plati nasıl alışveriş yapılır bunu anlattık. Umarım yararlı olmuştur. Aklınıza takılan soruları yorum alanından sorabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap