İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Philips Servis

Philips Servis

Philips Servis

Philips Servis

Hollanda deyince akla ilk gelen markalardan birisi hiç şüphe yok ki Philips. Dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan markanın ürün gamında adeta yok yok. Tüm dünya çapında bir kere aldıktan sonra yıllarca kullanılan ürünleri ile marka bilinse de kimi zaman bu markanın ürünleri de arıza verebiliyor ve Philips Servis gereksinimi ortaya çıkıyor.
Eğer İstanbul ilinde yaşıyor iseniz yaşadığınız semt, ilçe fark etmeksizin Philps markasının televizyon ve/veya elektrik süpürgesinde bir nedenle sorun yaşıyor ve evlerin vazgeçilmezi olan bu ürün veya ürünleri kullanamıyorsanız o zaman tek yapmanız gereken şey hiç zaman kaybetmeden 444 78 56 numaralı telefon numarasını aramanız. Mutlak müşteri memnuniyeti ile profesyonel bir hizmet anlayışı ile çalışan özel servis telefonda belirtilen adrese bu alanda uzman, deneyimli ve eğitimli personellerini göndererek yaşanılan sorunun hızla çözülmesini ve yaşamınızın aksamadan devam etmesini sağlıyor.

Verilen adrese gidildiğinde öncelikle elektronik cihazda yaşanan sorun tespit ediliyor. Yapılacak olan işlemler müşteriye bildiriliyor. Müşterinin bilgisi doğrultusunda gerekli olması durumunda parça değişimine gidiliyor. Tüm bu işlemlerden sonra cihaz veya cihazlar ilgili testleri yapılıp, çalıştırıldıktan sonra müşteriye teslim ediliyor.
Müşterinin onayı alındıktan Philips Servis personeli sorunun yaşandığı noktadan ayrılıyor. Verilen tüm hizmetler ve değişen parçalar için 1 boyunca firma tarafından işçilik ve parça garantisi de firmanın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında bulunuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap