İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. Netflix Neden Yavaş ?
Trendlerdeki Yazı

Netflix Neden Yavaş ?

Netflix yavaşlama sorunu son iki gündür görülmeye başlandı. Netflix neden yavaş ? merak ediyorsanız bu yazıda detaylıca netflix yavaşlama sorunu anlattık..

Netflix Neden Yavaş ?

Son iki gündür yaşanan, netflix yavaşlama sorunu hakkında detaylı araştırmamıza ve netflix yavaşlama sorunu çözümüne bu yazımızda bahsedeceğiz. Netflix, dünya çapında ücretli olarak sunulan dizi ve film platformudur, site veya uygulama üzerinden dilediğiniz dizi filmleri izleyebilirsiniz ayrıca cihazınıza indirerek offline şekilde de izleme seçeneği bulunuyor. Son iki gündür Netflix Türkiye üzerinde zaman zaman yavaşlıklar yaşanıyor, örnek vermek gerekirse: Yüksek hızlı internet kullanıcıları ara ara istedikleri dizi filmleri izleyemiyor ve yoğunluk ortaya çıkıyor. Konuyu incelemek üzere, bizde netflix üyeliğimizden denedik ve sonuç olarak bizde de yavaşlık söz konusuydu. Peki netflix neden yavaş ? merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyunuz…

Netflix Yavaşlama Sorunu

Bir çok platformda ki kullanıcıların yazdıklarına göre: Netflix platformunda yoğunluklar ve yavaşlamalar söz konusu. Tabii ki netflix yavaşlama sorununa ilişkin çözümler bulundu ve an itibariyle işe yaramaktadır.

Netflix yavaşlama sorunu yaşıyorsanız sırasıyla;

• Ücretli veya ücretli bir VPN uygulaması edinin.
• VPN uygulamanızı açın ve lokasyon seçiminizi ABD olarak seçin.
• VPN çalıştıktan sonra tarayıcınızın gizli sekmesini açın ve Netflix üyeliğinize giriş yapın.
• Artık Netflix yavaşlama sorununu atlatmış oldunuz, ne kadar kaliteli vpn uygulaması kullanırsanız o kadar performans alırsınız.

Netflix Neden Yavaş ?

Seçtiğiniz vpn uygulaması size, asıl hız limitlerinizden daha az performans verebilir. En çok tercih edilen uygulamaları kullanırsanız yüksek performans alabileceğinizi düşünüyoruz. Netflix yavaşlama sorunu için vpn kullanmanızı öneririz.
Şuan netflix üzerinde yoğunluk bulunduğu için, Türkiye bağlantılarında yavaşlamalar söz konusudur.

Ayrıca; Şuan ortada Servis sağlayıcıları, Netflix için limitlendirme yaptığına dair söylentiler bulunuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap