Bizimle iletişime geç: mert@baykafein.com

Genel

Nasıl Kontrollü Kilo Alınır?

Nasıl Kontrollü Kilo Alınır?

Nasıl Kontrollü Kilo Alınır?

Ülkemizde görülen çoğu sorulardan birisi Nasıl kontrollü kilo alırım sorusuna cevap veriyoruz.Detaylar yazımızda.

Bir çok insan ya fazla kilolarından şikayetçi yada olmayan kilolarından şikayetçi yani zayıflıktan.Kontrollü kilo almak nasıl olacak bunu anlatacağım bu yazımızda bir metotdan bahsedeceğim.Öncelikle kontrollü kilo almak nedir buna bir açıklık getirelim:Kontrollü kilo,doğal yöntemler ile vücudun her yerinde kontrollü ve eşit bir şekilde kilo alma işlemidir.Nasıl olacağına gelecek olursak.

Çok doğal bir yöntem olan pekmez ama üzüm pekmezi her kes pekmez yiyin diye her yerde söyleyip yiyin ama dozunu kaçırmayın diyorlar.Üzüm pekmezi ile tahini orantılı karıştırıp veya damak tadınıza göre en uygun oranı ayarlayıp bir kavanoza veya bir kaba koyarak her gece yatma dan önce 2 veya 3 yemek kaşığı yiyerek yattığınızda 1 ay içerinde kilo almaya başlayacaksınız.Bu işlemi yaparken size tavsiyem ufak sporlar yapıp vücudunuzu şekillendire bilirsiniz aksi taktirde göbek açığa çıka bilir.Kendim bizzat 2 ay boyunca yaptım ve ufak spor hareketleri ile 2 ay sonunda 23 kg aldım.

8 Comments

8 Comments

 1. Seboreik Dermatit

  Nisan 3, 2017 at 7:29 pm

  Pekmez içerisinde bol fruktoz bulundurduğu için kilo almaya yardımcı olacaktır. Ancak gün aşırı kullanmak daha yararlı olacaktır. Pekmez tercih edilirken de organik olmasına dikkat edilmelidir. Glikoz (mısır şurubu) katılmış pekmezler yarar yerine zarar getirmesi olasıdır.

 2. freelancewebtasarim

  Nisan 4, 2017 at 12:32 am

  Siz de web tasarım , web geliştirme, mobil uygulama, fotoğraf çekimi, masaüstü uygulama, yazılım ve e-ticaret projelerinizi kısa sürede hayata geçirmek istiyorsanız iletişim’e geçebilirsiniz.
  freelance web tasarım

 3. Teknolat

  Nisan 5, 2017 at 5:24 pm

  Kontrollü kilo almaktan önce benim kontrollü kontrolsüz kilo vermem lazım, bu konuda bilginiz var mı acaba ? 🙂

 4. sohbet odaları

  Nisan 5, 2017 at 5:36 pm

  en güzeli zayıf olmak bırakın kilo almayı sonra vermesi zor oluyor kilo almayan insan herşeyi rahatlıkla yer içer ama kilo alanların hali ortada diyet yaparak vermeye uğraşıyorlar siz siz olun sakın kilo almayın 🙂

 5. Günün Maçları

  Nisan 5, 2017 at 7:08 pm

  Kontrollü kilo almak için bir spor ve diyetisyen şart. Diyetisyene gitmeden tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum kan testi de yaptırın. Kan değerlerindeki tek bir değerin anormal olması sizi çok farklı noktalara götürebilir. Diyetisyen seçiminizde profesyonel olmalı, gerisi sizin disiplininize bakıyor. Yazı için teşekkürler.

 6. sağlık blogu

  Nisan 9, 2017 at 10:01 am

  Güzel bir sağlık blogu yazısı olmuş sağolun

 7. sohbet

  Mayıs 1, 2017 at 2:31 pm

  Güzel bir blog sayfası

 8. Uğur Çelik

  Kasım 17, 2017 at 6:49 pm

  Benimde kilo alamama sorunum var. Güzel yazı ve bilgilendirme için teşekkür ederim. 1 ayda 23 kg ciddi bir kilo artışı denemek lazım. 🙂

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önerilen: Genel