İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Karşınızda The Evil Within 2

Karşınızda The Evil Within 2

Karşınızda The Evil Within 2

Karşınızda The Evil Within 2

Bethesda’nın efsanevi korku oyunu geri dönecek.Peki yeni oyun nasıl oalcak Tüm detaylar haberimizde!

E3 2017 geldi ve oyun sektöründe yıl içinde söylenti şeklinde konuşulan çoğu şey de yavaş yavaş sızdırılıyor veya açıklanıyor.Yeni Evil Within 2 oyunu da ‘gün yüzüne çıkmaya’ aslında tanıtım yapılmadı fakat oyun hakkında bilgiler sızdırıldı eğer doğru ise.

Baya bir süredir çıkacağı konuşulan oyuna dair bu zamana kadar ‘sızıntı’ olarak adlandırabileceğimiz bir gelişme mevcut değildi. Sadece oyunun geleceği yönünde bir takım dedikodular bulunuyordu. Fakat Bethesda’nın E3 2017 etkinliğinden sadece bir gün önce, The Evil Within 2’ye dair önemli bir gelişme de yaşandı.Ardından oyunun bilgileri sızdırıldığı internet alemine tanıtıldı fakat dediğimiz gibi bilgiler doğru olmaya bilir.

“Reddit’te ortaya çıkan duruma göre, ya Bethesda ya da Bethesda’nın reklamlarından sorumlu firma, The Evil Within 2 reklamları konusunda biraz erken davranmış diyebiliriz. Bethesda’nın E3 etkinliği yarın, fakat şimdiden Reddit’teki reklamlarda “Bethesda, kabusunuzu geri getiriyor. Nasıl hayatta kalacaksınız?”, “Hayatta kalmaya çalışılan korku oyun üstadı Shinji Mikami, The Evil Within 2 ile dönüyor” gibi ifadeler bulunmakta.”

Mikami’nin stüdyosu Tango Gameworks tarafından 2014 yılının Ekim ayında piyasaya çıkan The Evil Within, korku ve hayatta kalma türündeki oyunları sevenlerden tam not almayı başarmış ve oyun sektöründe kendine sağlam bir yer edinmişti.

E3 etkinliğinde Bethesda, yeni oyun ile alakalı neler paylaşacak? Hepimiz bekleyip göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap