Bizimle iletişime geç: mert@baykafein.com

Genel

İşte Nokia 9 Detayları

İşte Nokia 9 Detayları

İşte Nokia 9 Detayları

HMD Global tarafından satışa sunulacak olan Nokia 9 modeli. İşte Nokia’nın yeni amiral gemisi Nokia 9 hakkında işte detaylar.Detaylar haberimizde!

HMD Global’in Mobil Dünya Kongresi 2017’de yaptığı sunumda Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 modellerinin tüm dünyada satışa sunulacağını açıklamasının ardından, gözler firmanın üreteceği yeni amiral gemisine çevrilmiş durumda.Nokia OZO Audio desteği sunan ilk Nokia akıllı telefonu olacağını söylememiz gerek.Nokia 9 modelinde kullanılan donanımlar;Piyasada bulunan en güçlü işlemcilerden birisi olan Snapdragon 835 kullanılacak.üç boyutlu ses deneyimi sunan ve kulaklıklar için özellikle optimize edilen OZO Audio Teknolojisi de Nokia9’un en büyük kozlarından biri olacak.Nokia OZO Audio yalnızca akıllı telefonlar için değil, aynı zamanda sanal gerçeklik gözlükleri için de mükemmel bir ses deneyimi sağlamayı hedefleyen bir teknoloji olduğunu da belirtelim.Şimdilik Nokia 9 hakkında bilinen tüm detaylar bunlar. İsterseniz sizleri Nokia OZO Audio’nun nasıl çalıştığını anlatan bir video ile baş başa bırakalım.

Nokia 9 modelinde android kullanmayı planlıyor.Nokia bu sefer piyasaya bomba gibi patlatmak istiyor gerçekten çok güzel bir telefon olacağı bekliyor.

6 Comments

6 Comments

 1. Murat

  Nisan 5, 2017 at 5:21 pm

  Tasarım gerçekten çok şık fakat Nokia sanki mobil telefon piyasasında artık tutunamayacak gibi. Özellikle Lumia faciasından sonra kullanıcılar temkinli davranacaktır.

 2. Günün Maçları

  Nisan 5, 2017 at 7:05 pm

  Nokia, iPhone ve Samsung pazarına giriş yapmak istiyor ama bu tasarım ve özelliklerle maalesef yanlarına yaklaşamazlar. Nokia’nın artık çok sağlam bir arge kurup yeni özellikler üzerine yoğunlaşması gerekiyor. bunu yapabilecek kapasitede.

 3. dizi özetleri

  Nisan 5, 2017 at 9:16 pm

  tasarımı biraz samsung galaxy modellerine benzemiş

 4. bahçelievler halı yıkama

  Nisan 8, 2017 at 11:35 pm

  Her firmanın bir diriliş öyküsü vardır, belli mi olur belki de nokia da ceplerde yerini alır 🙂

 5. Mobil Sohbet

  Nisan 9, 2017 at 9:44 am

  Çogu telefonda birbirine benziyor. Nokia eskisi gibi ürüetimleri olursa! çok tutulur önceki gibi

 6. Diyet

  Nisan 9, 2017 at 6:59 pm

  Merhabalar, yalın ve sade bir şekil de ancak fazlasıyla bilgi içerek bir yazı olarak paylaşılması bence hoş bir şey olmuş.

  Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.
  R10 – Asclepuis

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önerilen: Genel