İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. iPhone X’in İç Görünümü Ortaya Çıktı!

iPhone X’in İç Görünümü Ortaya Çıktı!

iPhone X’in İç Görünümü Ortaya Çıktı!

iPhone X’in İç Görünümü Ortaya Çıktı!


Geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone X in iç görünümü paylaşıldı. iPhone X diğer modellerine göre oldukça farklı bir iç tasarım ile karşımıza çıkmış durumda.


iPhone X çıktığı tarihten bu zamana gerek sosyal medyada gerek ise halkın dedikoduları arasında en çok konuşulan akıllı telefon konumuna gelmiş bulunmakta. iPhone X çıkmadan önce donanım bilgisi ve dış kasası hakkında oldukça fazla bilgiler edinildi. Bu bilgilerin bir çoğu sahte bir çoğu ise gerçek bilgileri içeriyordu. Fakat bu haberler telefon tanıtıldığında ilgi çekmez oldular. Bu gün ise iPhone X arka kapağı açıldı ve iç donanımının nasıl konumlandırıldığı fotoğraflar ile paylaşıldı. Fotoğraflardan da göründüğü gibi diğer iPhone modellerinden çok farklı bir iç donanım ile konumlandırılmıştı.

 

Fotoğraflar ilk dikkatimizi çeken bölüm iPhone X de çift batarya bulunduğunu görüyoruz. Bunun sebebi bataryaları ufak tutup ve iki tane kullanıp alandan tasarruf etmek, için çift batarya kullanılmıştır. Diğer bir dikkat çeken bölüm ise anakart bölümü, iPhone X in anakartı diğer modellerdeki gibi tek parçadan değil iki katlı bir anakart kullanılmış.

Telefonun içeri oldukça verimli kullanılmış ve eğer bir sorun olduğunda parçaların kolaylık ile değişimi yapıla bilmesi için donanımlar oldukça kolay ve hızlı bir şekilde sökülüp takıla biliyor. iPhone X in iç tasarımı aynı dış tasarımı gibi enteresan ve oldukça güzel olmuş. Diğer marka ve modeller gibi boş alanları boş bırakmayıp arka kısmında bok kalan kısımları oldukça güzel değerlendirmişler. iPhone X tam bir mühendislik harikası.

Yorum Yap

Yorum Yap