İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. iPhone 8 Fabrika Üretimi Sızdırıldı

iPhone 8 Fabrika Üretimi Sızdırıldı

iPhone 8 Fabrika Üretimi Sızdırıldı

iPhone 8 Fabrika Üretimi Sızdırıldı


Bu sene çıkacak olan iPhone 8’ler, Foxconn fabrikalarında üretimi yapılır iken görüntülendiler.

Apple firması iPhone 8 cihazların Foxconn fabrikalarında ürettiğini biliyoruz. iPhone telfonları görmek için bu fabrikaya ya ziyaret yada içeriye izin alamdan gizlice girmeniz gerekmektedir. Bugün yayınlanan iki videoda Foxconn fabrikalarının içerisinden yani iPhone telefonların üretiminden bir kaç video paylaşıldı. Üretim halindeki iPhone 8’leri net bir şekilde gördüğümüz bu videolar Çin sosyal medyasına paylaşılarak dünyaya sunuldular.

Birinci paylaşılan video:

 

Foxconn yakın bir tarih de yaptığı açıklamada artık fabrikanın bir çok yerinde insan gücü yerine robotların çalışacağını açıklamıştı. Fakat video görüldüğü gibi insan işçiler yeni iPhone 8’lerin ekranlarının insan gücü ile silindiğini  göre biliyoruz.

 

İkinci paylaşılan video:

 

İkici paylaşılan videoda ise iPhone 8’lerin arka kasaları direk olarak görünüyor. Ve aylar önceden sızdırılmış olan bir çok  iPhone 8 tasarımlarının resim ve videolarından gördüğümüz tasarıma benziyor yeni iPhone 8’ler. Videoda net olarak arka kasalarında çift kamera bulanacak ve bu kameralar iPhone 7 plus da ki gibi yatay pozisyonda değil sol köşeye dikey pozisyonda olacak. Şu an olarak donanımsal bir açıklama veya bir video mevcut değil eğer olur ise en yakın zamanda paylaşılacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Bu sızdırma haberleri her yıl Iphone çıkacağı zaman bilerek yapılan bir pazarlama stratejisi. Fakat biz her yıl aa kapağı böyle aaa düğme yok. Aa çerçeve yok diye şaşırmaya başlayınca taktik tutuyor. Sonra da 4-5 bin tl ye satıyorlar 🙂

  2. 2 sene önce

    Merhabalar, öncelikle bu güzel bilgiler için teşekkür ederim. Lakin değinmeden geçemeyeceğim bir kaç şey mevcut. Siteniz çok sade ve çok şık duruyor, bu güzelliği reklamlarla bozmamanızı tavsiye ederim. Hem siteniz sade, hem yayınlamış olduğunuz makale akıcı ve doyurucu. Bu yolda başarılarınızın devamını dilerim r10.