İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Deposu
  3. İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram için şahıslardan veya panellerden takipçi satın almak mümkün mü fiyatları neler ve takipçi satın almak yasal mı? Detaylar yazımızda!!

Son zamanlarda bir çok kullanıcı kesin olarak takipçi satın almıştır ve bunu aslında çok kolay bir şekilde anlayabiliriz; mesela bir arkadaşınız veya başka bir kullanıcı profili olsun ve ilk baktığınızda bu profilin takipçisi düşük ise ve bir daha baktığınızda, gözle görünür bir şekilde yükselme var ise kesinlik ile o profil takipçi satın almıştır, bunu başka anlama yöntemi ise takipçisi sayısına göre fotoğraf beğeni sayılarının orantılı olmasıdır, eğer takipçisi 10k ve beğeni sayıları 100, 200 gibi düşük ise bilin ki o kullanıcı profili takipçi satın almıştır.

İnsatgram takipçi fiyatları oldukça yüksek olacağı gibi çok ucuza satan yerlerde bulunmaktadır. Genelde takipçi tipleri ikiye ayrılır bunlar aktif takipçi ve bot takipçi, aktif takipçiler normal hesaplardır bot takipçiler ise hiç bir eylem yapmazlar İnstagram tarafından kapatılmadıkça kullanıcıyı takipten çıkmazlar. Bot takipçiler ucuzdur ama kapatılma ihtimali yüksek olduğundan genelde alınan sayı kısa zamanda düşmeye başlar, aktif takipçiler ise oldukça uygun fiyatlara satan yerler vardır. Aktif takipçiler takipten çıkmadıkça attığınız fotoğrafları beğenebilir ve engelleme yapmadıkça da hikayelere bakabilirler onlarda normal kullanıcı hesabı gibidir. Hiç bir şekilde İnstgaram takipçi satın almanızı önermeyiz aksi taktirde hesabınız kapanma tehlikesi taşır ve yasal bir işlem değildir.

Yorum Yap

Yorum Yap