İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. İnstagram
  3. Instagram kapanmış sayfa nasıl açılır?
Trendlerdeki Yazı

Instagram kapanmış sayfa nasıl açılır?

Instagram kapanmış sayfa nasıl açılır?

Bu yazımızda, instagram kapanan sayfa nasıl açılır tüm detaylarıyla anlatacagiz. Bu yazıda yer alan rehber, instagram dondurulmuş hesapları açma rehberi değildir, sıkça karıştırılan ve sorulan bir konu olduğu için netlik kazandıkmak istedik. Bu rehberde, instagram tarafından kapatılan hesap ‘ın nasıl açılacağını tüm detaylarıyla anlatacağız.

İnstagram tarafından kapatılmış hesap

Genellikle bir gönderiyi veya hikayenin şikayet edilmesi ve şikayetin olumlu değerlendirilmesi sonucu, instagram tarafından hesabınız kapatılmış olabilir. İkinci olarak en çok instagram hesabının kapatılma olayı ise; teliftir. Örneğin: bir sanatçının veya telif hakkı ile korunan bir materyali instagram hesabınızda paylaştınız, birincil şahıs (sanatçı veya telif sahibi) veya ikinci şahıslar tarafından hesabınız şikayet edildi ve kapandı. Kısacası instagram tarafından kapatılmış hesap ları bu yazımızda nasıl geri açabileceğinizi anlattık. İnstagram kapanmış sayfayı açmak uzun ve meşakkatli bir iştir, bu süre zarfı içerisinde sabırla beklemeli ve itirazlara gelen cevapları olumlu bir dille yanıtlamanız gerekecektir.

İnstagram kapanmış hesap nasıl açılır ?

İlk olarak, instagram tarafından kapatılmış hesap ‘ın size ait olduğunu doğrulamanız ve instagram hesabınızda kullanılan ilk mail adresine ve geçerli mail adresine erişiminiz olmalı. instagram kapanmış hesap açılımı için en önemli etkenlerden biri ilk mail ve geçerli mail adresidir. Formlar aracılığıyla sadece hesap bilgileri ile hesabın tekrar açılması çok zordur, instagram güvenlik politikalarını sağlamalı ve yetkiliye karşı güven kazanmanız kapatılan instagram hesabı ‘nı geri açtırmada çok önemlidir.

İnstagram kapanan sayfa açma formu

İnstagram hesabım kapatıldı ve açmak istiyorum fakat nasıl açılacağını bilmiyorum diyorsanız, bu yazıda kapanan instagram sayfası nasıl açılır öğreteceğiz.

İlk olarak, yukarıda bahsettiğimiz gibi ilk mail adresine ve güncel mail adresine erişiminiz olmalı, aksi taktirde itiraz süreci olumlu geçmeme ihtimali vardır.

” https://help.instagram.com/contact/396169787183059  ” -> Bu instagram kapanan sayfa formu bağlantısı ile hesabınız için gerekli belgeleri gönderin ve hesabınızın mail adresini her 4 saatte bir kontrol edin. Kimlik, ehliyet veya pasaportunuzun fotoğrafını çekin ve form üzerinden gönderin, instagram yetkilileri size en yakın sürece mail üzerinden dönüş yapacaklardır. Eğer 1 hafta içerisinde itiraz süreci ile alakalı bir mail gelmediyse, aynı form üzerinden aynı bilgilerinizi tekrar gönderin. Burada önemli olan, sık sık aynı form üzerinden başvuru yapmamak, eğer aynı form üzerinden aynı zaman içerisinde birden fazla form gönderirseniz itiraz sonucunun olumsuz değerlendirme riski vardır, itiraz süresi boyunca sabırla beklemenizi öneririz.

SIK SORULAN SORULAR – S.S.S

İnstagram hesabım silindi

İnstagram hesabım silindiİnstagram hesabım silindi diye dert ediyorsanız üzülmeyin. İşte bu rehberde sizin için detaylı olarak: instagram kapanmış hesabı açma yöntemleri.

Bu yöntemde, ilk olarak kapatılmış instagram hesabınıza veya “silinmiş instagram hesabına” giriş yapın. Karşınıza: ” Hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatıldı. Hesabını nasıl geri alabileceğini öğren

Uyarısı gelecektir. Hemen altında, daha fazla bilgi al butonuna tıklayın ve açılan instagram yardım sayfasında bulunan ” Bize bildirin ” linkine tıklayın. Ardından kapatılmış instagram hesabı açma formu çıkacaktır, bu formda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Formun en alt kısmında, yaşadığınız sorunu anlatabileceğiniz metin kutusu yer almaktadır. Bu metin kutusunu; hesabınızda yaptığınız paylaşımların türünü, instagram hesabınızın kapatıldığı için üzgün ve pişman olduğunuzu, noktalama ve cümle kurallarına uygun ve olumlu bir dille doldurun. ASLA boş bırakmayın, instagram kapatılan hesabı açma yönteminde bu alanı etkili şekilde kullanmak ve doldurmak çok önemlidir.

Diğer; instagram kapanan sayfa açma , instagram sayfa kapanma nedenleri başlıklı rehberlerimizi incelemek için bizi takip edin, çok yakında: instagram sayfa kapanma nedenleri rehberimizde görüşmek üzere.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap