İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. İnstagram Fenomen Nasıl Olunur?

İnstagram Fenomen Nasıl Olunur?

İnstagram Fenomen Nasıl Olunur?

İnstagram Fenomen Nasıl Olunur?

Günümüzde çok fazla kullanılan sosyal ağ olan İnstagram da nasıl fenomen olunur? Nasıl takipçi kazanılır gibi sizlere ufak fikirler vereceğiz. Detaylar yazımızda!

İntagaram da herkesin hayali fazla takipçisi olmasını ister veya istiyor. Peki İnstagram da nasıl fenomen veya fazla takipçiye nasıl kısa zamanda nasıl fazla takipçi kazanılır. Aslında bu işlem herkes için geçerli değil çünkü farklı insanların farklı mizah anlayışı vardır. Peki bu ne demek oluyor? Aslında basit mizah seviyeniz çok eskilerde ise ve gündem uyamıyor iseniz maalesef yapacak bir şey yok çok fazla takipçi bulamazsanız. İlk önce takipçi istiyor iseniz mizah seviyenizi geliştirmeniz ve gerekir ise sizler yani kullanıcılar yeni akımlar yaratmalıdır. Bu akım işi tamamen sizin mizah seviyeniz ile ilgili olacaktır ne kadar kaliteli ve düzgün bir çok kitleye hitap etmelidir. Bu iş o kadar kolay değil bazen yüzlerce kişi paylaşır hiç bir akım oluşmaz ama bir gün gelir en ufak ve kaliteli bir paylaşım ile birden parlaya bilir ve fenomen olabilirsiniz. Mesela örnek verecek olur isek Nusr-et gibi tuzlama hareketi ile birden sosyal medyada parlaması gibi. Gelelim nasıl kaliteli ve takipçisi fazla bir İnstagram hesabı nasıl yapılacağına.

İlk önce bir kitle belirlenmelidir. Bu kitle belirlendikten sonra paylaşımlar bu kitleye yönelik olmalıdır. Peki bir kitle belirlediniz ve paylaşım yapmaya başladınız ama tahmin ettiğiniz yerlere gelemediniz. Bunun için öncelik ile kesinlikle bir hesap veya kullanıcı taklit edilmemelidir. Bizce hiçbir hesap veya kullanıcı taklit edilmemelidir. Eğer kaliteli ve güzel paylaşımlar yapıldığı sürece kitleniz büyüyecektir. Ve sonunda gereken yerlere gelip sizlerde İnstagram da zaman içerisinde belkide fenomen olabilirsiniz.

İnstagram da illegal yollardan takipçi de kazana bilirsiniz bu takipçi satın almak oluyor ve bu işlem kesinlik ile önerilmez çünkü; Bir örnek ile açıklayacak olursak. Sizler onbin takipçi satın aldınız. Ve sizleri şöyle bir şey karşı karşıya kalacak paylaşım yaptığınızda beğenileri çok az olacaktır. İnstagram tarafından kesinlik ile takipçi satın alma önerilmiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap