İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Google Ödüllü Anketler İle Nasıl Para Kazanılır ?

Google Ödüllü Anketler İle Nasıl Para Kazanılır ?

Google Ödüllü Anketler İle Nasıl Para Kazanılır ?

Google Ödüllü Anketler İle Nasıl Para Kazanılır ?

Daha önce ABD’de milyonlarca kişiler tarafından kullanılan Google ödüllü anketler, Türkiye, Singapur ve Hindistan’da yayınlandı. Google ödüllü anketler ile para kazanabilirsiniz. Anketleri tamamlayıp kazandığınız paralar, Google play hesabınıza geçiyor. Google Ödüllü Anket programından sadece Android kullanıcıları faydalanılabiliyor.

Google Ödüllü Anketler uygulamasına buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de Google Ödüllü Anketler adıyla yayınlanan uygulama ülkemizde şuanda bile çok sevildi.

Şimdi ise Google ödüllü anketler ile nasıl para kazanılır sorusuna geçelim. İlk ödülümüz 1.79 TL Olarak belirlenmiş.

Anket doldurup para kazanmak için tabii ki de uygulamayı android cihazımıza kurmamız gerekiyor.

Google Ödüllü anketler uygulamasını açtığımızda karşımıza 6 adet soru çıkacak. Bu soruları doğru olacak şekilde dolduruyoruz. Bu sorular adınız, soyadınız, cinsiyet bilgileriniz gibi basit bilgilerdir.

Google ödüllü anketler, Google ödüllü anketler ile para kazanmak Google ödüllü anketler, Google ödüllü anketler ile para kazanmak

 

Google Ödüllü Anketler kaydımızı tamamladık. 6 sorudan oluşan Anket eğiticisini tamamlayın. Anket eğiticisini tamamladıktan sonra yapmanız gereken bir kaç şey daha olacak.

 Google ödüllü anketler, Google ödüllü anketler ile para kazanmak

Google anket eğiticisini tamamladıktan sonra başlangıç olarak bir adet ücretli anket hesabımıza gönderiliyor. Bu anketi sallama yapmadan yani doğru yapıp tamamlamanız gerekiyor. Zaten anketleri çok hızlı doldurmaya çalıştığınız da hata mesajı alacaksınızdır.

Google ödüllü anketler, Google ödüllü anketler ile para kazanmak

Google ödüllü anketimizi tamamladıktan sonra böyle bir ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekranda Google Anketler ile ilgili bir kaç yazı göreceksiniz. Yani, Google ödüllü anketler uygulaması üzerinden doldurduğunuz her anketten para kazanamayacaksınız. Ücretli ve ücretsiz olarak 2 ayrı anket türü bulunmakta.

Google ödüllü anketler, Google ödüllü anketler ile para kazanmak

Google ödüllü anketler uygulamasından daha fazla para ve anket kazanmak için hesabınızın, Google tarafından onaylanması gerekiyor. Ödüllü anketler uygulamasında ki hesabınız onaylandığı zaman doldurduğunuz anketin ücreti hesabınıza aktarılacaktır. Google ödüllü anketler hesabınız maksimum 4 saat içerisinde onaylanır ve size gönderilen yeni anket tekliflerini görebilirsiniz. İlk anketten yaklaşık olarak 1.80 TL para kazanılmaktadır. 

Google ödüllü anketler, Google ödüllü anketler ile para kazanmak

Google Ödüllü Anketler Para Nasıl Harcanır ? 

Google ödüllü anketler uygulamasından kazandığınız paralar, banka hesabınıza vs. aktarılmaz. Kazandığınız para, Google play hesabınızın bakiyesine aktarılır. İlk doldurduğunuz anketin yaklaşık ücreti 1.80 TL olarak belirlenmiş. Bu paralar Google ödüllü anketler uygulamasına kayıt olurken seçtiğiniz Google hesabınıza otomatik olarak aktarılır. Uygulama üzerinden kazandığınız paraların geçerlilik süresi 1 yıl olarak belirtilmiş. Kazandığınız paraları ister gün içerisinde isterseniz 11 ay sonra kullanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile Google play üzerinden her türlü alışveriş yapabilirsiniz. Maalesef, Google ödüllü anketler uygulamasını sadece Android cihaz sahipleri kullanabiliyor. 

Google ödüllü anketler, Google ödüllü anketler ile para kazanmak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    Teşekkürler hocam bilgilendirici bir şekilde anlatmışsınız . Başarılarınızın devamını dilerim .