İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Gerçek ve Doğal Backlink Yöntemleri

Gerçek ve Doğal Backlink Yöntemleri

Gerçek ve Doğal Backlink Yöntemleri

\n

Bu yazımızda sizlere Gerçek ve Doğal backlink yöntemlerini anlatacağız. Backlink, SEO’ya çok büyük katkı sağlıyor. Yüksek değere sahip sitelerden backlink almak Alexa sıralamanızı geliştirebilir ve ziyaretçilere kapı açar. Otomatik backlink servislerini kullanmayı önermiyoruz. Bunun yerine kendiniz Doğal backlink oluşturabilirsiniz. 

\n\n

Gerçek ve Doğal Backlink Oluşturmak İçin Yöntemler ;

\n

gerçek ve doğal backlink yöntemleri

\n

1.Yöntem

\n

1- Farklı sitelere yorum yaparken ” Website adresi ” alanına kendi sitenizin adresini yazmak ve yorum yapmak. Bu yöntem sayesinde yorum yaptığınız sayfada size ait backlink oluşacaktır.

\n\n

2.Yöntem

\n

2- En büyük forumlara üye olup üye imzanıza site adresinizi link olarak yazın. Bazı forumlarda Site tanıtım bölümleri oluyor. Sitenizi kendi yorumunuz ile tasarımını, konusunu gibi şeyler ile birlikte sitenizden görsellerde ekleyin. Ayrıca tanıtım konunuza kendi site adresinizi link olarak eklemeyi de unutmayınız. Bu yöntem sayesinde bir çok gerçek ve doğal backlink edinebilirsiniz.

\n\n

3. Yöntem

\n

3- Video servisleri (youtube, vimeo, dailymotion) gibi en çok kullanılan video servislerine ilgi çekici videolar yükleyin. Videonuzun en sonunda (www.www.bilgiteknem.net – siteadresiniz.com) gibi bir ibare ekleyin. Ayrıca videonuzun açıklama kısmına link olarak yani http:// ile başlayan adresinizi yazınız. Bu sayede videonuzun açıklama kısmında sitenizin linkini yazmış olacaksınız ve Doğal backlink sahibi olacaksınız.

\n\n

4. Yöntem

\n

4- Google Plus’u her zaman kullanın. Google plus’da paylaşım yaparken http:// ile başlayan site adresinizi yazmayı unutmayınız bu sayede google plus’dan backlink almış olacaksınız.

\n\n

5. Yöntem

\n

5- Yazarkafe’yi kullanın. Yazarkafe sistemini kullanarak oluşturduğunuz linkler, sitenizin yararına olacaktır. Yazarkafe, Hürriyet’in bir ürünüdür. Bu gibi nimetleri kullanmayı ihmal etmeyiniz. 🙂

\n\n

6. Yöntem 

\n

6-  Devlet sitelerini araştırın ve hangisinde yorum yapma kısmı var ise o sitelere site adresinizi yazarak yorum yapın. .Gov gibi alan adları google için önemlidir.

\nGerçek ve Doğal Backlink Yöntemleri\n

Sayfamızın aşağısından yorumunuzu bırakmayı unutmayınız. 🙂 

Yorum Yap

Yorum Yap