Bizimle iletişime geç: mert@baykafein.com
fatih projesi, fatih vpn, fatih vpn programları, fatih projesi vpn programları, meb vpn, meb ağı vpn, meb için vpn, fatih çalışan vpn, çalışan vpn, çalışan vpn programları, hızlı vpn programları, vpn programları

Fatih Projesi

Fatih VPN Programları 2018

Fatih VPN Programları 2018

Fatih VPN Programları

Ülkemizde tüm liselerde bulunan Fatih projesi için VPN Programları. Telefonunuzda internet paketi sıkıntısı çekiyorsanız okulunuzda bulunan Fatih projesinin sunduğu interneti bu VPN Programları ile engelsiz ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 11.01.2018 Tarihinde bu yazımız güncellenmiş olup yeni Fatih VPN Programları eklenmiştir. Yazımızın devamında Fatih VPN Programlarının yeni sürümlerini bulabilirsiniz. Bu yazımız 2018 11 Ocak Tarihinde güncellenmiştir.

Paylaştığımız VPN Programları Android ve IOS Cihazlarda MEB İnternet ağı üzerinde test edilmiştir. Tüm VPN Programları çalışmaktadır. Güncellenmiştir 2 yeni VPN Programı yazımıza eklendi.

Ücretsiz VPN Programları

MEB Sertifikası nasıl yüklenir ?  

 

Fatih VPN Robot

Bu VPN uygulaması yeni çıktığı için daha MEB Engellerine takılmamış durumda. Fatih projesi ile internete bağlanıp bu VPN uygulamasını kullanarak Engellere takılmadan yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Arayüzü basitleştirilmiş ve stabil çalışmasıyla MEB Ağı üzerinden hızlı dolaşım yapabilirsiniz.

Google Play Linki BURADA. 

IOS Linki BURADA.

Fatih FlashVPN

FlashVPN Programı, yeni çıktığı için şuan hiç bir kurum tarafından engellenmemiştir. Flash VPN Programı engelsiz ve hızlı internet kullanımı sunuyor. MEB ağı üzerinde test yapılmıştır ve tüm engelleri aşmıştır. Fatih VPN FlashVPN Programı özellikle sosyal medya üzerinde çok hızlı bağlantı sunuyor. Youtube gibi video sitelerinde 5-10 saniye gecikme yaşanmakta fakat yoğun kullanım olmadığı sürece çoğu VPN Programına göre kat kat hızlıdır. MEB ve Fatih VPN için bu VPN Programını kullanabilirsiniz.

Google Play Linki BURADA.

IOS için şuan yayınlanmamış. Yayınlandığı zaman link eklenecektir.

Ücretsiz VPN Programları

MEB Sertifikası nasıl yüklenir ?

Fatih Moon VPN

MoonVPN, VPN Programları arasında yeni çıkanlar arasında. VPN Programı yeni olduğundan dolayı MEB ve Fatih ağında sorunsuz çalışmaktadır. Moon VPN Şuan engellenmediğinden dolayı MEB veya Fatih Ağında kullanabilirsiniz diğer VPN’ler gibi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fatih VPN

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN Programı yeni çıkanlar arasında bulunuyor. Fatih ve MEB ağında bu VPN Programı sorunsuz çalışmaktadır. CyberGhost oldukça basit ve hızlıdır. Fatih ağında bu VPN Programını kullanabilirsiniz. Fatih VPN

Fatih Projesi Güncel Şifreler

F@M2015i#Eb23TC

f1@2t34ih5

!1qaz2WSX3edc4RFV%56 

Fatih projesi için bu internet şifrelerini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz. Bağlantı kurduktan sonra bu yazımızda paylaştığımız VPN Programları ile engelsiz bir şekilde gezinti yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Fatih VPN Programlarını paylaştık, daha fazla fatih vpn arıyorsanız bu yazımız size rehber olacaktır.

Bu yazımız 11.01.2018 tarihinde güncellenmiş olup sizler için Fatih VPN Programları 2018 paylaşmış olduk.

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

8 Comments

8 Comments

 1. melek gültekin

  Aralık 25, 2017 at 8:50 pm

  hepsi telefonlar için mi bunların bilgisayar için kullanabileceğimiz bir vpn programı var mı ?

  • Mehmet Demir

   Aralık 26, 2017 at 10:12 am

   Bazı VPN Programların bilgisayar versiyonları vardır, onları kullanabilirsiniz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önerilen: Fatih Projesi