İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Fatih Projesi
  3. Fatih VPN Güncel VPN 2017 – 2018

Fatih VPN Güncel VPN 2017 – 2018

Fatih VPN Güncel VPN 2017 – 2018

Fatih VPN


Fatih VPN Programları artık bu sayfa tarafından paylaşılacaktır. Her hafta bu sayfayı güncelleyip çalışan fatih vpn programlarını yayınlayacağız. Eğer Fatih veya MEB Ağında engelsiz internet kullanmak istiyorsanız bu Fatih VPN Programlarını kullanabilirsiniz. Sayfamızın devamından Fatih vpn programlarını bulabilirsiniz, sayfamız güncellenmiş olup çalışan fatih vpn programları eklenmiştir. Fatih vpn ile ağa nasıl bağlanıldığı hakkında detaylı rehber yazısı da sayfamızın sonuna eklenmiştir. Fatih vpn programlarını her zaman bu sayfadan güncel olarak bulabilirsiniz.


Her site Fatih VPN Paylaşabilir ama bizim kadar güncelini bulamazlar. 😉

Bu sayfamız fatih vpn için tek güncel sayfa olacak ve sürekli güncel tutulacak. Sayfamız güncellenmiş olup yeni fatih vpn programları yazımıza eklenmiştir.

Fatih VPN Programları

Fatih Ağında Neden Sosyal Medya YASAK ?

MEB Sertifikası nasıl kurulur ?

Telefona Fatih Sertifikası Nasıl Yüklenir ?

Fatih VPN

Fatih ağına VPN ile bağlanıp engelsiz internet kullanmak için aşağıda ki VPN Programlarını cihazınıza kurmanız gerekmektedir. Fatih VPN Programları sayfamızın devamındadır.

fatih vpn

Fatih VPN, Hotspot shield vpn programı son derece hızlı ve sağlamdır. Sosyal medyada en ufak bir yavaşlık yaşatmaz fakat video izleme servislerinde biraz takılabiliyor. Bu sizin için sorun olmaz yaklaşık 5 dakikada vpn kendisini optimize edip bağlantı gücünü iyileştiriyor bu sayede Fatih VPN için vazgeçilmez bir uygulama oluyor. Bu Fatih VPN Programı denenmiştir şuan çalışıyor.

Fatih VPN Nasıl Kullanılır ?

Bazı telefonlarda sürümlerinden dolayı çalışmıyor fakat piyasada ki telefonların %80’lik bir kısmında bu Fatih VPN Programı çalışıyor.
Fatih VPN Programını şu yöntemleri izleyerek kullanabilirsiniz;

Fatih VPN Programını açın. Ardından bağlan butonuna tıklayın ve yaklaşık 10 saniye bekleyin. VPN Programı otomatik olarak bağlantı kuracak ve fatih ağı üzerinden sınırsız internete erişebileceksiniz. Google Play Store linkleri hemen sayfamızın altındadır 🙂

HOTSPOT – GOOGLE PLAY

Yukarıda ki bağlantı sayesinde Fatih VPN Programını cihazınıza kurabilirsiniz. Tamamen güvenli ve hızlı çalışan bir VPN Programıdır. En çok kullanılan Fatih VPN Programı olduğu için daha önceden ismini duymuşsunuzdur. 🙂

fatih vpn

Alternatif Fatih VPN

Olur da paylaştığımız Fatih VPN Programı bir şekilde çalışmaz. Fatih VPN Programı çalışmadığı zaman alternatif VPN Programını kullanmanız gerekiyor. Şuan alteratif fatih vpn programı çalışmaktadır. Şuan sadece bir platformda çalışmakta. Aşağıdan cihazınıza kurulum yapabilirsiniz.

ALTERNATİF – GOOGLE PLAY

Fatih Ağı Güncel Şifre

Fatih ağı için oluşturulan internet şifreleri varsayılan olduğu için çok sık değiştirilmiyor. Bu yüzden aşağıda paylaştığımız Fatih ağı güncel şifreler kesinlikle okulunuzda ki internette çalışacaktır.

!1qaz2WSX3edc4RFV%56

T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C

F@M2015i#Eb23TC

f1@2t34ih5

Fatih.1234

34i3s0t00

verdijm@n1453

{1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Fatih VPN Güncel VPN 2017 – 2018

Yukarıda ki fatih ağı şifreleri kesin olarak okul internetinizde işe yarayacaktır. Bu şifreler işe yaramazsa okulunuzda ki internet şifreleri değiştirilmiştir. Bu sayfamızın en yukarısında bulunan Fatih VPN Programı sayesinde engelsiz internet erişimini sağlayabilirsiniz.

Fatih VPN Güncel VPN 

Fatih ağında genelde VPN programları çok kısa bir zamanda engelleniyor. Bizler bu durum karşısında sadece yeni Fatih VPN programı araştırıyoruz. Eğer yeni bir program bulur isek çok kısa bir zamanda paylaşmaya çalışıyoruz. Eğer son paylaştığımız Fatih VPN programı engellenir ve çalışmamaya başlar ise yorumlarda bizlere yanıt verir iseniz veya direk olarak mail adreslerimize mail göndererek bizlere sorununu bildire bilirsiniz. Fatih ağında bir çok illegal site ve sosyal medya portalları yasaklanmış durumda bu illegal siteler ve sosyal medya portallarına Fatih ağından bağlanmak için sizlerin kimliğinizi Türkiye’den değil de başka bir ülkeden göstermesi gerekmektedir. Bu durumda bizler gibi hizmet veren sitelere ihtiyacınız var. Yaklaşık iki yıllık bir tecrübe ile bu işleri yapıyoruz ve okullarda, resmi kurumlarda hiç bir insanın internet engeline takılmaması için emek sarf ediyoruz.

Fatih VPN Güncel VPN

Devletimizin resmi kurumlarında genellik ile ücretsiz internet sağlayan şirketler mevcuttur. Fakat bu internetler sınırlıdır ve istediğiniz sitelere evdeki veya cep telefonunuzda ki gibi özgürce girmekte güçlük çekebilirsiniz. Bazı resmi kurumlarda insanlar için ücretsiz internet bulunmuyor ve halkımız maalesef mağdur duruma düşe biliyor. Tabi ki de bazı resmi kurumlarda ücretsiz internet bulunuyor fakat ya çok yavaş yada bir çok siteye erişim engeli gelmiş bulunuyor.

Okullarda ise bu durum son zamanlarda öğrenciler tarafından çok fazla şikayet edilmeye başlandı. Fatih ağı VPN bazı okullarda öğrencilerinde faydalanmaları için şifresini öğrencilere veriliyor fakat bu zamanda öğrenciler bir çok siteye giremiyor. Bazı okullarda ise fatih ağının şifresi verilmiyor ve öğrenciler çeşitli yöntemler ile şifreyi öğrenmeye çalışıyorlar. Eğer fatih ağına bir şekilde bağlanırlar ise bu seferde Fatih VPN programı aramaya başlıyorlar. Diğer okullarımızdan olan üniversitelerimizde bu durum tamamen farklı bir hale gelmiş durumda. Üniversitelerin her öğrenci için bir kullanıcı adı ve şifresi oluyor. Öğrenciler için oluşturulmuş olan ücretsiz ve genelde internet hızı ortalamanın üstünde olan internet erişimi ile öğrenciler bu hizmetten Fatih VPN ile yararlanmaktalar.

Fatih VPN

Fatih ağında  ve diğer tüm erişim engeli olan ağlarda hiç korkmadan Fatih VPN programları kullanılabilir. Bu programların hiçbir yasaklaması yoktur. Sayfamızın yukarısında bulunan fatih vpn programları sayesinde cihazınızdan fatih internetine sorunsuz olarak giriş yapabilir ve engelsiz internetin keyfini yaşayabilirsiniz. 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Samsung galaxy j2 de hotspot shiled çalışıyor