İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Web & SEO
  3. En iyi WordPress Film & Dizi Teması 2018

En iyi WordPress Film & Dizi Teması 2018

En iyi WordPress Film & Dizi Teması 2018

En İyi WordPress Film ve Dizi Teması 2018

WordPress hakkında merak edilenler, 2018 yılının en iyi Film ve Dizi teması hakkında deyaylı bilgi yazımızda…
WordPress günümüzün en popüler Web sitesi hazırlama ve yönetme platformudur. Tamamen ücretsiz olan ve kullanılması diğer platformlara göre daha basit ve kolay olan WordPress şuanda belki de dünyada en çok kullanılan bir sistemdir. WordPress de aynı bir masa üstü program gibi kod bilginiz olmadan dahi basit ve güzel web siteleri yapmanıza olanak sağlayacağı gibi kendinizi web site işlerinde de geliştirmeniz mümkün.

Wordpress film teması

Diğer yandan WordPress de olmaz ise olmaz paketlerden bir tanesi wordpress temalarıdır, WordPress temaları sitenize veya siteye giren tüm kullanıcıları karşılayan bir görsellik diye tanımlamak mümkündür, yani bir tema olmaz ise hem site boş olur hem de kullanıcıların gözünde boş ve anlamsız bir site algısı oluşur.

Diğer paragraflara bakarak WordPress tema denildiğinde bakılması gereken yerlerden bir tanesi olan ve yapılan işin hakkını veren bir web sitesi karşımıza çıkmakta, bu web sitesi: keremiya.com,  WordPress kullanıcıları için oldukça kullanışlı ve dikkat çekici bir çok tema sunuyor, bunlardan bir tanesi ise profesyonel wordpress dizi temasıMovifox bir WordPress teması içeriği ise film ve dizi olarak karşımıza çıkıyor, 2018 yılının en iyi temalarından bir tanesi olan Movifox keremiya.com da sadece 199 Türk lirası olarak şuanda satış da, eğer denemek ister iseniz Movifox un demosu yani deneme sürümü de keremiya.com da sizleri beliyor. Movifox da sade dikkat çeken ve diğer renk karmaşası olan temalar gibi bir tasarım bulunmuyor, tamamen göz zevkine hitap eden tema hem kullanıcıyı aradığı dizi veya filme kolayca ulaşmasını sağlıyor hem de renk karmaşası oluşturmadan gözlerimizi yormuyor. Movifox deneme sürümünden sonra beğenir iseniz keremiya.com dan satın alabilirsiniz.

Movifox temasına ait videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap