İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Elektronik Sigara Watt Değerleri Nedir?

Elektronik Sigara Watt Değerleri Nedir?

Elektronik Sigara Watt Değerleri Nedir?

Elektronik Sigara Watt Değerleri Nedir?

Elektronik sigara içen kullanıcıların çok fazla merak ettiği soru. Elektronik sigarada Waat değerri neyi ifade eder bunu açıklayacağız.Detaylar yazımızda!

Elektronik sigara kullanıcıları genelde watt değerlerini ve ayarlarını çok merak ettiklerini fark ettik.Bildiğimiz üzere iki çeşit Elektronik sigara tipi var. Bunlar kalem tipi olanlar bizim kalem tipi olanlar ile işimiz yok çünkü kalem tipi Elektronik sigarada genellik ile watt ayarlama mevcut değildir. Diğer tip olan Elektronik sigarada içerisinde elektronik devre kartı bulunan ve üzerinde de ekranı bulunan ve gerek watt değeri olsun gerekse pil göstergesi gibi ifadeleri üzerinde bulunduran Elektronik sigaralarda watt ayarlamak mümkün peki ne bu watt ayarı?

Elektronik sigarada WATT ayarı: 

Watt aslında elektrik terimidir.Watt kısaca örnekle açıklayacak olur isek şöyledir. Mesela bir yerden elektrikli ısıtıcı alacak olursanız direk bakmanız gereken yer ısıtıcının watt değeridir eğer watt değeri ne kadar fazla olur ise o ürün o kadar fazla ısı yayacaktır. Ama watt değeri ne kadar fazla olur ise o kadar fazla o kadar da fazla akım çekeceğinden daha fazla elektrik harcayacaktır. Ardından fatura fazla gelecektir. Gelelim Elektronik sigarada ne işe yarıyor aslında çok basit Elektronik sigarada watt değeri ne kadar yüksek olur ise likit daha fazla ısıda yanacak ve muhtemelen likit daha çabuk bitecektir. Elektronik sigarada watt değerlerini kullanıcılar kendileri ayarlaya bilirler bu tamamen zevk işidir ama likit üreten firmalar likitin içile bilmesi için en uygun değeri sunmaktalar.

Yorum Yap

Yorum Yap