İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Efsane İnternet Fenomenleri “1”

Efsane İnternet Fenomenleri “1”

Efsane İnternet Fenomenleri “1”

Efsane İnternet Fenomenleri “1”

İnternet alemine bomba gibi düşen ve kısa zamanda fenomen olan videoları inceleyeceğiz. Detaylar tüm komiklikleri ve açıklıkları ile yazımızda!!

Fenomenlere geçmeden önce bu seri 1,2,3,4,5… olarak devam edecek ve yeri gelecek çok eski mağaradan çıkartığımız internet fenomenlerinin videolarını inceleyeceğiz. Bol gülmeler!


1-Yürüyen Uçak Projemiz

  Bu kısa zamanda youtube üzerinden sokak röportajları kanalının çekmiş olduğu ve sokaktaki insanlara ne keşfetmek isterdiniz diye sorar ve arkadaşımız asrın projesi olan o müthiş cümleyi kurar “Yürüyen Uçak”.

2-Welcome to Ticaret Meslek

Arkadaşımıza bir mikrofon uzatılıyor ve sorulan soru “Sınıfın genel olarak başarısızlığını neye bağlıyorsunuz” Sorusu üzerine arkadaşımız efsane yanıtı ile internet fenomeni oluyor ve yanıtı ise “Bir öğretmen tüm dersleri anlatamıyor iken bir öğrencinin bütün dersleri anlaması bekleniyor” diyor ve ardından efsane cümleyi kuruyor. Welcome to Ticaret Meslek!

3-Kanala Düşen adam

Videodaki abimiz bisiklet ile gece saatlerinde evine gidiyor. Evinin yolunda su kanalı buluyor ve kanalı görmeyen abimiz kanala düşer ve diğer insanları uyarak bir yandan da belediyi uyarıyor. Komikliğini ortaya koyan abimiz kanala düşerken kanalda kurbağalar vardı. Üstüne düştüm kurbağalar VIRAKK dedi diyerek de videoyu izleyen kişileri güldürüyor.

4-Mezara düşen abimiz

Bu videoda abimiz mezar başında ağıt yakarken eli birden kayıyor ve kazılmış olan kuyuya direk olarak düşüyor.

5-Düğünde sandalyenin azizliğine uğrayan amcamız

 

Bu videoda ise amcamız herkesin yaptığı gibi düğüne gelmiş ve düğünü izliyor fakat altında ki plastik sandalye onun düğünü izlemesine engel oluyor ve birden kırılıyor. Video bizzat düğün kameramı çekiyor sanki kameraman olacak olayı seziyor ve birden orayı çekmeye başlıyor gibi geldi bize.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap