İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Dünyası
  3. CSGO – WTF Skins Açıldı Bedava Affiliates

CSGO – WTF Skins Açıldı Bedava Affiliates

CSGO – WTF Skins Açıldı Bedava Affiliates

CSGO – WTF Skins Açıldı Bedava Affiliates


Yeni açılan CSGO sitesi olan WTF skins hakkında her şey ve bedava affiliates kodu  paylaşacağız.


Yeni açılan CS:GO sitesi olan WTF skins‘in tüm detaylarını açılıyoruz. WTF skins diğer bet siteleri gibi kazandığınız coins veya sanal dolar miktarını hesabınıza aktarmıyor direk olarak bastığınız coins değerinde csgo silah skinini size aktarıyor. Bu özelliği ise onu diğer bet sitelerinden ayıran en büyük özelliği olmuş durumda. WTF skis de Crash, Roulette  ve Upgrades bölümleri bulunuyor. Site sizler için ilk başta 0.2 coins bedava olarak veriyor siz ister iseniz bu küçük miktarı azim ile çok yüksek rakamlara çıkarta bilirsiniz veya büyük bir hüsran ile de batıp kaybede bilirsiniz. WTF Skins sitesi ile CSGO bedava skin sahibi olabilirsiniz.

CSGO – WTF Skins Açıldı Bedava Affiliates

Sizlerin hiç para harcamadan ve WTF skins de güzel bir başlangıç yapmanız için bedava kod hazırladık. Sadece yapmanız gereken işlem Affiliates kısmına bizim vermiş olduğunuz (baykafein) kodunu girmek ve 0.50 coins kazanmak. Diğer bedava kod ile de 0.2 coins kazanacaksınız ve toplamda 0.52 coinsiniz olacak. İsterseniz bu coinsleri katlaya bilir isterseniz de hemen sıfırlayıp bütün heyecanı kaybede bilirsiniz bu sizin şeçiminiz olacaktır.

Ayrıca WTF skins deposit için 5 dolar değil 15 dolar istemektedir. Diğer bir konu bu bet sitelerinde oynaya bilmek için bir steam hesabı ve bu hesabın içerisinde CSGO oyunu olmalıdır. İyi katlamalar bol kazançlar.

CSGO – WTF Skins Bedava Kod

Bedava Affiliates Kodumuz: baykafein

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. baykafein bedava 2 dolar
    wtf skins