İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. CS:GO Niye Bu Kadar Popüler ?

CS:GO Niye Bu Kadar Popüler ?

CS:GO Niye Bu Kadar Popüler ?

CS: GO fazlaca popüler bu sebeple oyuncuların istediği fazlaca şey sunuyor ve öteki oyunlar yoktu. Rekabetçi oyun modu, lüzumlu beceri ve genel olarak oyun tasarımı.Öteki FPS oyunlarında çoğunlukla buna benzer deathmatch modları ve modları vardır. Bunların hepsi bir tek belirli bir süre, skor ya da devamlı tekrardan doğurken bir hedefe ulaşana kadar oynayan oyunculardır. Bu hakkaten fazlaca can sıkan oluyor. Devamlı olarak, sizi, sizi görmeden ilkin ya da tam tersi, insanları arkadan öldürülmeden ilkin öldürüyorlar. CS: GO’da yeni ve daha keyifli bir şeyiniz var: 5v5 rekabetçi. Bu, insanoğlu turun bitene kadar ölünce tekrardan doğmazlar. Bu fazlaca daha stratejik bir oyun ve daha çok bireysel beceri sağlar. Bu şekilde bir modu oynadığınızda, ölüm eşleşmesi fazlaca can sıkan görünecek. Demek istediğim, CSGO oyuncularım için, bir tek ölüm eşleşmesini oynayabileceğini düşün. En fazla 20 saat sonrasında can sıkan olur. CS:GO Hareketli nick nasıl yapılır merak ediyorsanız diğer rehberimize göz atabilirsiniz.

CS:GO Neden Popüler ?

Battlefield yada CoD şeklinde öteki FPS oyunlarında bulunmayan bir şey, rütbenin eşitliğidir. Öteki oyunlarda ne kadar yüksek olursanız, o denli fazlaca tabanca ve ataşman vardır. Tüm bu kilitler, aynı beceriye haiz bir oyuncuya karşı büyük bir avantaj sağlar, sadece daha düşük aşama ve böylece daha azca tabanca. CS: GO’da her insanın aynı silahlara erişimi vardır. Devamlı oynayarak ve sıralama yaparak herhangi bir kilidini açmanıza gerek kalmamıştır. CS: GO, beceriye her şeyden daha fazlaca dayanır.

CS:GO Niye Bu Kadar Popüler ?

Son olarak, gerçek oyun tasarımı iyidir. Hareket korkulu değil, haritalar daha fazlaca ekip tabanlı ve en önemlisi silahlardır. CoD’de, beceriniz ne olursa olsun, birisinin arkasındaysanız, bu kolay bir öldürme. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey tetiği kapsamak ve tutmaktır. Denetlemek için geri çekme yok, nişan alma kabiliyeti lüzumlu değil, bir tek fazlaca kolay. CSGO’da, bir çok süre kapsam dışı silahlar ve bir fazlaca geri tepme vardır. Eğer birisinin arkasındaysanız, garantili bir ölüm değildir. Tam olarak nişan almayı ve recoiol’unuzu denetim edebilmelisiniz. Bunu yaparken bile, şahıs hala seni öldürme şansına haiz. Silahlı kavgalar bir tek öteki kişinin ilk kavga ettiğini gören bir şahıs değil. Onlar gerçek kabiliyet gerektirirler.

Eh, bir tek bir sürü derinlik ve yüksek yetenekli tavan ile iyi tasarlanmış bir oyun. Bu tür oyunlar, çıkarsa, yaşlanmama eğilimi gösterdiği için fazlaca popüler olmaya eğilimli olurlar (League of Legends’a bakın). Buna ek olarak, CS’nin fazlaca fazla rekabet yok. En azından ikinci en popüler rekabetçi FPS’nin ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

CS:GO Oyun Modları

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), 1999’da piyasaya sürülen ilk Counter-Strike’ın öncülük etmiş olduğu, ekip tabanlı birinci kişi nişancı oyunu üstüne genişledi. İki ekip, kazanma amacı ile fazlaca sayıda objektif tabanlı oyun modlarında yarıştı. maçı kazanmak için kafi mermi.

CS: GO, yeni haritalar, karakterler ve silahlar ihtiva eder ve Dust, Inferno, Nuke, Train ve daha fazlası şeklinde klasik Counter-Strike haritalarının güncellenmiş sürümlerini sunar. Ek olarak CS: GO, Arms Race, Flying Scoutsman ve Wingman şeklinde yeni oyun modlarını tanıtıyor ve çevrimiçi eşleştirme ve Rekabetçi Beceri Grupları sunuyor.

Rekabetçi
Bu, Counter-Strike’ı haritaya yerleştiren klasik oyun modudur. Beş kişilik iki ekip, standart rekabetçi Counter-Strike kurallarını kullanarak en iyi 30 maçta yarışır.

Ölüm Maçı
Bu süratli tempolu Casual oyun modu, anında tekrardan programlanmaya izin verir ve süratli angajmanları teşvik eder. Yumurtlamadan sonrasında, oyuncular seçtikleri silahları satın almak ve düşmanı devreye almak için sınırı olan bir zamana haizdir.

CS:GO Niye Bu Kadar Popüler ?

CSGO Tarihçe
1999 senesinde Counter-Strike Half-Life için bir mod olarak piyasaya sürüldü. Oyun bir beta sürümünden tam sürümüne ilerledikçe, rekabetçi atıcıları tanımlamak için gelen klasik oyunu geliştirdi ve ilk sürümden bu yana oyunu takip eden hususi bir topluluk üretti.

Yinelemenin her biriyle – 1.6, Kaynak ve Küresel Hücum – Counter-Strike, oyuncunun ilk şahıs shooter kabiliyetinin fiili bir göstergesidir. Dünyanın dört bir yanından gelen takımlar, dünya çapındaki milyonlarca seyirciye akan mahalli, bölgesel ve internasyonal turnuvalarda kabiliyetlerini ve stratejilerini gösteriyor.

Diğer rehberlere göz atmak için önerdiğimiz siteye göz atabilirsiniz: https://steamrehber.net/

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap