İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Dünyası
  3. CSGO Maçlardan Nasıl Skin Düşer?

CSGO Maçlardan Nasıl Skin Düşer?

CSGO Maçlardan Nasıl Skin Düşer?

CSGO Maçlardan Nasıl Skin Düşer?


Bir CSGO oyuncusunuz fakat kısa zamanlarda item düşmüyor veya her hangi bir eşya kazanamıyor musunuz? Detaylar yazımızda, CSGO Maçlardan skin düşürme yöntemlerini ve maçlardan skin düşürmeyi anlatacağız. Eğer sizde CSGO Skin kazanmak istiyorsanız bu yazımızda paylaştığımız ipuçları sayesinde CSGO Maçlardan skin düşürmeyi öğrenebilir ve hemen deneyebilirsiniz. Tüm detaylar bu yazımızda.


Her CSGO oyuncusunun istediği şeylerden biridir her oyun veya bir kaç oyunda bir item veya eşya düşürmek. Fakat bir türlü istediğiniz olmaz bazen her oyun düşer bazen hiç bir oyunda düşmez ve biz oyuncuları sinirlendirir. CSGO da item veya eşya düşmesi oyundaki performansınız ile pek alakalı değildir. Eğer oyun sonunda oyunun algoritmasında o oyunda verilecek bir kasa var ise oyundaki oyuncular arasında bir seçim ile verilir. Bu şeçim bazen oyunun birincisi en fazla kill alan, en az ölen ve en fazla asisti yapan oyuncuya verilir. Bazende oyunda hiç kili olmayan ölüm skoru fazla olan ve hiç asist yapmamış olan oyunculara item veya kasa düşebilir. Kısacası kasa her oyuncuya düşer ve ne zaman ne durumda düşeceğini tahmin edemezsiniz.

CSGO Maçlardan skin düşürme

Eğer rekabetçi haricinde bir modda birden fazla oyun atmaya başlar iseniz bir kaç oyun sonunda sizlere %80 oranında bir kasa düşmektedir. Tabi ki %20 lik bir kısım da var yani düşmeyebilir.

CS:GO Skin Düşürme

Yeni gelen operasyon modun da ise normal oyunlardaki gibi ucuz item veya kasa düşme olasılığı normal modlara göre daha azdır. Hydra operasyonun da  oyunculara çok yüksek fiyatı olan itemler düşe biliyor. Yeni modlar sayesinde CSGO Skin düşürme şansınızı arttırabilirsiniz.
CSGO Maçlardan skin düşürme

CS:GO Skin Düşürme Yolları

Diğer bir item düşürme şansı olan (silah düşürme) zamandır. Silah düşürme belirli aralıklarda ve zamanlarda oyunculara gelmektedir. Her oyuncunun silah düşürme zamanı farklıdır. Silah düşürmede yeni bir seviye atladığınızda direk olarak sizlere skin düşmektedir. Bu skinlerin yüksek ihtimal ile ucuz ve genelde herkese düşen ve Steam pazarda binlerce bulunan skinlerdir. Tabi ki düşük bir ihtimal dahi olsa pahalı ve nadir skin düşürme imkanız var ama ihtimali çok düşük olduğundan genelde pazarda fazla bulunan skinler düşmektedir. CSGO Maçlardan skin düşürme

CSGO‘da artık sadece kasa veya silah skini düşmenin yanı sıra çıkartma (düşük bir ihtimal ile) ve sprey çıkmaktadır (sprey çıkması olasılığı çok fazladır). Bu yazımızda CSGO’da skin düşürme oranlarından ve CSGO’da skin nasıl düşürülür gibi çok merak edilen konuları açıkladık ve anlattık.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap