İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Csgo 64 Kesin Kazanç Kasası

Csgo 64 Kesin Kazanç Kasası

Csgo 64 Kesin Kazanç Kasası

Csgo 64 Kesin Kazanç Kasası


Sizlerde Csgo 64 sitesinde katlamak istiyor iseniz. Yazımızda 300 kredi veren ve kesin kazanacağınız bir kasa paylaşımında bulunduk.Detaylar yazımızda!


Sizlerde cs go bet sitelerinde katlamak ve fiyatı düşük skinleri yüksek fiyat değerlerine sahip skin haline mi getirmek istiyorsunuz? Sizler için CSGO 64 sitesinde bulunan kasa açma ve 300 kredi veren kodu paylaşıyoruz.

Öncelik ile kodumuz: baykafein

Kesinlik ile katlama yapacağız kasa ise: Kasa için tıklayınız

Eğer risk almak istiyor iseniz de bu kasayı açabilirsiniz: Kasa için tıklayınız

Yaptığımız kasalarda kaybetme riski oldukça azdır ve bizler kesinlik ile yüksek fiyatlar ile katlama yaparak çıkmış bulunuyoruz. Eğer kaybeder iseniz bize kesinlik ile bildiriniz ki bizler de diğer oyuncuların veya bet oynayan kişileri doğru bir şekilde yönlendirelim.

Csgo64 de kesinlik ile kasa açmalısınız eğer kasa değilde yükseltme yapar iseniz bütün krediniz bir anda kaybedebilirsiniz. Kazandığınız krediler ile deposit istemeden direk olarak itemi sizlere gönderecektir. Siteye herhangi bir miktarda deposit yapmanıza gerek yoktur. Site yeni olduğundan oldukça fazla kazanma şansınız bulunuyor. Eğer daha önceden girmedi iseniz sizler için özel hazırladığımız kod ile “baykafein” 300 kredi bedavadan alıp ister iseniz direk olarak 1.5 tl değerinde bir item çekebilir veya katlayarak bir bıçak sahibi olabilirsiniz. İyi katlamalar.

 

Yorum Yap

Yorum Yap