1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Crackli Oyun Zararları Nelerdir?

Crackli Oyun Zararları Nelerdir?

Crackli Oyun Zararları Nelerdir?

Crackli Oyun Zararları Nelerdir?

Bedava oyun oynana bilen Crackli oyunlar zararları nelerdir? Bilgisayar için ne gibi sorunlar ortaya koyar gibi sorulara yanıt getireceğiz. Detaylar yazımızda!

Crackli oyun indirdiğinizde ne gibi tehlike altında kalacaksınız. Bilgisayarınız ne olacak zarar görecek mi? Crackli oyun veya program kesinlikle tavsiye edilmemektedir ve yasal olarak da her hangi bir sorunda hiç bir yasal hak olarak hiç bir hak talep edemiyorsunuz. Aslında cezası olmasa da aslında bir şuç işlemiş oluyorsunuz. Çünkü ücretli bir yazılımı bu oyun veya yazılım veya program almadınız ve internet vb. şekilde indirme yaptınız. Ardından zileri şöyle bir hatalar söz konusu olacaktır. Bunlar; En büyük sorun virüs gibi zararlı yazılımlar doğrudan bilgisayarınıza sızıp kendini kopyalaya bilir ve bilgisayarınıza virüs bulaşacak ve virüsün getirmiş oldukları sorunlar ile baş başa kalacaksınız.

Diğer bir sorun ise indirmiş olduğunuz program, yazılım veya oyun güncelleme geldiğinde direk indirme yapamayacaksınız. Crackli yazılımı silip tekrar güncel ve crackli olan versiyonunu tekrar sıfırdan indirip kurmanız gerekmektedir. Aslında en büyük sorun bir bootnet e kurban gidebilirsiniz ve bilgisayarınız haberiniz olmadan baka bir sistemi çökertmek için diğer bootnetler ile bu işlemi yapa bilmektedir. Siz siz olun crackli bir yazılım kullanmayın!

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Teşekkürler, güzel bir inceleme yazısı olmuş.