İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Clash Royale Sonraki Sandık

Clash Royale Sonraki Sandık

Clash Royale Sonraki Sandık

Clash Royale Sonraki Sandık

Clash Royale Hangi Sandık Çıkacak ?Clash Royale header

Clash royale oynarken savaş yaptıktan sonra bir sonraki sandık ne gelecek diye heycanlanmışızdır. Acaba şimdi güzel bir sandık gelecek mi? Ne zaman gelecek bu sandık? Bu soruları soruyorsanız. Her savaş sonrası heycan yapmak istemiyorsanız bu siteye girip bir sonraki sandık ne gelecek öğrenebilirsiniz. Site çalışma mantığı çok basit ancak biraz beklemeniz gerekiyor. (LİNKE GİT) Linke tıkladığınızda gelen sitede TAG #XXXXX yazan yere tıklıyoruz. Clash royale içerisinde bulunan ismimize tıkladıktan sonra çıkan profil kodumuzu buraya yazıyoruz. sıfır ve O birbirine benzediği için fark etmiyor. Örnek olarak benim kodum #2JOG2G8UY bunu oraya yazdığımda klanım kullanıcı adım vb bilgiler çıkıyor. Profil kodunu yazdıktan sonra Go butonuna basıyoruz. Aşağıda eğer daha önce bu siteyi kullanmadıysanız bilgi çıkmıyor ancak Refresh Profile butonuna bastığımızda bize bir sıra veriyo. Bu sıra yaklaşık 3-4 saat belki 1 gün sürebilir. Bittiğinde tekrar tagı girip Go butonuna bastığınızda aşağıda hangi sandık verecek görebiliyorsunuz. Site %100 doğrumu bilmiyorum ama izlediğim birkaç video ya göre doğruluk payı epey yüksek. Benim denediğimde çalıştı yani şuan ki resimde Altını sandık gelecek gösteriyordu altın sandık geldi. Siteye güvenebilirsiniz yani sıkıntı yok. Kodu başkasının bilmesi sizin hesabınıza zarar vermez.  Yani bu kod sadece ulaşım için kolaylık sağlar. Kendi kodunuzu oraya yazdığınızda profilinizi görebilirsiniz. Benim süper büyülü sandığım 42 sandık sonra geliyormuş. 8 maç attıktan sonrada büyülü sandığım gelecek. Siteye bakarak bir maç daha atayım belki gelir falan demenize gerek kalmayacak. Site ileride kapanırmı yoksa açık kalırmı bilemem. Herhangibi ban riski varmıdır onuda bilemiyorum. Ama meraknız varsa siteye girip hangi sandık çıkacak bakabilirsiniz. 

Statsroyale sandıklar

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Teşekkür ederiz verdiğiniz bilgilerden dolayı ben 7 lwl belediye binasına sahibim kupam 2200-2450 arası ve daha fazlasını yapamıyorum destem kötü bazen sürekli kaybediyorum bazen sürekli kazanıyorum girdiğim saat aralığına bağlı olarak kazanıyorum sadece destem prenses-fıçı-ok-büyücü-cadı-iskeletler-binici daha sağlam bir taktik varmıdır.

    • Bu sitede Deck Builder diye bir buton var oraya basarsanız size güzel desteler önerebilir. Tavsiye olarak çok deste değiştirmeyin bir desteye alışınca daha rahat kazanılıyor. Kolay gelsin 🙂