İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. 2019 Bedava VDS Almak

2019 Bedava VDS Almak

2019 Bedava VDS Almak

2019 Bedava VDS Almak

VDS almak istiyorsunuz fakat sunulan hizmeti merak ediyorsanız, ücretsiz VDS‘ler ile bu sorunun altından kalkabilirsiniz. 2019 yılında nasıl bedava VDS alacağınızı merak ediyor iseniz, detaylar yazımızda!

VDS almak istiyorsanız ve daha önce hiç bir firmadan VDS almadı iseniz, bir çok firmanın haftalık veya aylık sürelerde belirli özellikleri aktif halde sundukları tamamen ücretsiz VDS hizmetleri mevcut. Bu bedava VDS hizmetinden yararlanmak için sadece aşarı da vereceğimiz sitelere direk olarak üye olarak ardından kolaylık ile sitelerin sizleri yönlendirme yöntemi ile tamamen ücretsiz VDS verecektir. Eğer verilen VDS hizmetinden memnun kalır iseniz, bedava VDS‘nin süresi bittiğinde direk olarak bedava VDS sağlayan firmadan kolaylı ile satın alabilirsiniz. Gelin bu siteler hangileri tek tek açıklayalım.

Accu. 1 Ay Bedava VDS

AccuWH sayesinde 1 ay boyunca bedava VDS Hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu site sadece Windows işletim sistemli VDS Hizmeti sunuyor. Siteye üye olunduktan kısa bir süre sonra sizlere bedava VDS verecektir.

DigitalOcean Bedava VPS

VDS veya VPS Sunucu ihtiyacınız varsa DigitalOcean sitesini tercih edebilirsiniz. Hiç bir kısıtlaması yoktur, sadece kart bilgilerinizi girip bedava site kredisi kazanabilirsiniz. Ödeme işlemi geldiğinden kolaylık ile işlemi iptal edip sorunsuz kullanma imkanı sunulmakta.

Azure Bedava VDS

Microsoft Azure, ülkemizde de aktif olarak hizmet veren bir VDS ve VPS şirketidir. Microsoft tanıtım amaçlı herkese 12 ay boyunca kullanabilen VDS / VPS vermektedir.

Google Cloud Bedava VDS

Google Cloud sayesinde 1 dolar karşılığında 12 ay boyunca tamamen sınırsız VDS sahibi olabilirsiniz. Google cloud 1 dolar karşılığında size 300 dolar site kredisi verecek ve 1 sunucu açıp 12 ay boyunca kesintisiz bu sunucuyu kullanabilirsiniz. Google Cloud sisteminde kısıtlama yoktur.

Amazon Bedava VDS

Amazon‘un uzun zamandır wep servisleri de yaptığını biliyoruz ve Amazon bedava VDS sunucuları da sağlamakta. Aslında bu işlem tam bedava denilemez çünkü, satıcılar tanıtım amaçlı veya kampanya yaparak sadece 1 dolar karşılığında 12 ay bedava VDS hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Skytab Ücretsiz VDS

Skytab deneme sürümü olarak tam 1 ay boyunca tamamen ücretsiz  VDS hizmeti sunmakta. Skytab üzerinden 1 ay boyunca bedava kullanabileceğiniz VDS sunucunuzu alabilirsiniz.

AppOnFly Ücretsiz VDS

AppOnFly sayesinde 1 ay ücretsiz VDS hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartı bilgisi istenmemektedir.

Alibaba Bedava VDS

Alibaba aynı amazon gibi kendilerininde VDS hizmeti veren bir kısmı bulunuyor. Alibaba cloud sayesinde 1 dolar karşılığında 1 ay boyunca istediğiniz özelliklerde VDS sunucu sahibi olabilirsiniz. 1 Ay sonunda yeni hesap oluşturup tekrar 1 ay sınırsız VDS hizmeti alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap