İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Rehber
  3. 2018 En İyi 10 WordPress Teması

2018 En İyi 10 WordPress Teması

2018 En İyi 10 WordPress Teması

2018 En İyi 10 WordPress Teması

 Wordpress sistemini dünyada yaklaşık 10 milyon web sitesi kullanıyor ve dünyanın en popüler içerik yönetim sistemlerinden birisi wordpress’tir. Sizde wordpress kullanıyorsanız bu yazımızda paylaştığımız ücretsiz wordpress temaları‘nı beğenebilirsiniz. Kullanıcıların ilgisini çekecek, şık ve modern wordpress temalarını bulup sizler için paylaştık.

Paylaştığımız wordpress temaları yapımcıları tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur. Hepsi ücretsiz wordpress temaları ve w*r*z değildir. Bu yazımızda sizin için En iyi 10 wordpress teması bulup paylaştık. Aralarında popüler wordpress temaları da bulunuyor, isterseniz arşivinize ekleyip daha sonra da kullanabilirsiniz. Tüm temaları özenle seçtik ve demoları inceledik, sizin için paylaştık.


 

1- Magazine Base WordPress Teması

En İyi 10 WordPress Teması

Oldukça şık ve modern olan bu ücretsiz wordpress teması kullanışlı ve haber, kadın sitesi vs. gibi siteler için uygun gözüküyor. Yapımcısı tarafından ücretsiz wordpress temaları listesine eklenmiş ve beğendiğimiz için sizler için ekledik.

TEMA DEMO

TEMAYI YÜKLE


2- Newspaper WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

WordPress alt yapısını kullanan bir haber siteniz varsa bu wordpress haber temasını tercih edebilirsiniz. Üstelik bu ücretsiz temadır. Tamamen haber içerikli siteler için bu tema üretilmiş. Ayrıca tema hızı ve SEO Puanı çok yüksek ve kullanıcı dostu bir tema. Aşağıda ki butonlar sayesinde ücretsiz haber temasını yükleyebilirsiniz.

TEMA DEMO

TEMAYI YÜKLE.


WordPress Blog Teması

ücretsiz blog teması

WordPress ücretsiz blog teması arıyorsanız bu tema işinize uzun süre yaracaktır. Onlinemag wordpress teması, isteklerinizi giderecek ve oldukça modern. Ayrıca bu tema responsive özelliğine de sahip olduğu için mobil kullanıcılarınız bu temayı çok sevecek. Aşağıda ki butonlar sayesinde ücretsiz blog temasını cihazınıza yükleyebilirsiniz.

TEMA DEMO 

TEMAYI YÜKLE


4- Viomag 

ücretsiz wordpress temaları

Viomag wordpress teması oldukça şık ve modern bir tema. Üstelik ücretsiz wordpress teması. Slider ve yazı sayfaları oldukça kullanıcı dostu olmuş. WordPress sitenizde mutlaka bu temayı kullanmanızı öneririz. SEO ve hız puanları gerçekten çok iyi.

TEMA DEMO

TEMAYI YÜKLE


5- WordPress Spor Teması

wordpress spor teması

WordPress spor teması arıyorsanız mutlaka bu temayı incelemenizi öneririm. Sitenizde günlük programlar veya diyet listesi gibi şeyleri ziyaretçilerinizle paylaşıyorsanız bu wordpress spor teması çok işinize yarayacak. Oldukça kullanıcı dostu ve SEO Puanı çok yüksek bir tema.

TEMA DEMO

TEMAYI YÜKLE


6- WordPress E-Ticaret Teması

wordpress e-ticaret teması

2017’de popülerliği artan ve her gün yüzlercesi açılan wordpress e-ticaret siteleri için özel olarak tasarlanmış bu wordpress e-ticaret teması oldukça kullanışlı ve basit bir arayüze sahip. E-ticaret siteniz varsa bu wordpress temasını kaçırmayın arşivinize ekleyin.

TEMA DEMO

TEMAYI YÜKLE.


7- WordPress Blog Teması

wordpress blog teması

WordPress blog teması arıyorsanız hitmag isimli bu temayı beğenebilirsiniz. Kullanışlı ve basit arayüzü sayesinde siteniz çok güzel bir görünüme sahip olacak üstelik bu ücretsiz wordpress temasıdır. Aşağıda ki butonlar ile demosunu inceleyebilir veya direkt olarak sitenize bu wordpress temasını yükleyebilirsiniz.

TEMA DEMO

TEMA YÜKLE


8- WordPress Haber Teması

wordpress haber teması

Bir wordpress haber siteniz varsa bu paylaştığımız wordpress ücretsiz haber temasını yükleyip hemen kullanabilirsiniz. Oldukça sade tasarımı ve basit arayüzü sayesinde ziyaretçileriniz memnun kalacaktır. Aşağıda ki butonlar ile wordpress ücretsiz haber temasının demosuna bakabilir veya direkt olarak sitenize bu temayı yükleyebilirsiniz.

TEMA DEMO

TEMA YÜKLE


9- WordPress Ücretsiz Blog Teması

wordpress ücretsiz blog teması

Bir wordpress siteniz varsa ve bu sitenize wordpress blog teması arıyorsanız paylaştığımız bu temayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tema kurulumu oldukça basit ve çok modern bir tema. Bu tema blog sahipleri için özel olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş. Hemen aşağıda ki butonlar sayesinde tema demosunu inceleyebilir veya sitenize wordpress ücretsiz blog temasını kurabilirsiniz.

TEMA DEMO

TEMAYI YÜKLE


10- WordPress Ücretsiz Blog Teması

wordpress ücretsiz blog teması

WordPress ücretsiz temalar listemizin son kısmında da yine bir wordpress blog teması yer arıyor. Blogger’lar için tema seçimi çok önemli olduğu için bir sürü wordpress blog teması var. İstediğiniz blog temasını seçebilir ve sitenizde kullanabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz gibi bu tema oldukça şık ve modern. Ayrıca responsive özelliği sayesinde mobil kullanıcı dostu bir temadır. Aşağıda ki butonlar sayesinde cihazınıza bu temayı yükleyip ardından sitenize kurulumunu yapabilirsiniz.

TEMA DEMO

TEMAYI YÜKLE.


2018 En İyi 10 WordPress Teması yazımızın sonuna geldik. Sizlere bu yazımızda yapımcıları tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde dağıtılan wordpress temalarını bulduk ve liste şeklinde paylaştık. Daha fazla wordpress ücretsiz temaları için mutlaka sitemizi ziyaret edin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yıllardır işin içerisinde olan, meraklı ve yazmayı seven birisi.

Yorum Yap